logo
Dane teleadresowe:
Teatr Rozbark

17 października (sobota), godz. 18:00 Inauguracja Sezonu Artystycznego 2020/2021 w Teatrze ROZBARK | Nowa Biesiada Rozbarska

W tym sezonie pragniemy ponownie odnaleźć naszą artystyczną tożsamość w rzeczywistości, którą przychodzi nam jako twórcom, ale i odbiorcom kultury, kształtować dziś na nowo. Dlatego ten sezon otwieramy pod hasłem BIEG NA ORIENTACJĘ, które otwiera szereg działań wpisanych w nową koncepcję budowania naszego teatru pod kątem artystycznym, edukacyjnym i społecznym.

„Doświadczeni izolacją, głodni przestrzeni i kontaktu z drugim człowiekiem, powoli, ale z obawami, wchodzimy do normalności obarczonej lękiem. Czujemy się wypuszczeni z klatki, wypłoszeni. Czy sztuka jest potrzebna? Czy spotkamy się w Teatrze? Przed nami niecodzienny bieg na orientację pomiędzy punktami kontrolnymi, z punktu A do punktu B.
ZAPRASZAMY do stworzenia własnej mapy Teatru Rozbark, gdzie czeka nas różnorodność, pytanie o tożsamość, kontrowersję, pamięć miejsca i potrzebę tworzenia sztuki, jak również najprostsze bycie i odczuwanie z nadzieją na swobodny oddech.”.

Zapraszam do Teatru Rozbark,
Anna Piotrowska

Program Inauguracji Sezonu:

17.10.2020 (sobota) Nowa Biesiada Rozbarska:
godz. 18:00-19:00 premiera spektaklu „Kanarki” (w reżimie sanitarnym),
godz. 19:00-20:00 przerwa techniczna,
godz. 20:00-21:00 program artystyczny w wykonaniu Mariana Makuli.

Liczba miejsc ograniczona, wydarzenia realizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wydarzenia odbywają się w ramach projektu „Tradycje Rozbarskie” realizowanego przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura Interwencje 2020. 

Nową Biesiadę Rozbarską będzie można zobaczyć w dniu wydarzenia, klikając w link: https://www.youtube.com/channel/UC8damaeo25m5wJNTURvuuGw?view_as=subscriber

Organizatorzy:                                                                                                            Patron medialny:
   

Partnerzy: Stowarzyszenie Miłośników ROZBARKU

 

Ułatwianie dostępu

NEWSLETTER

Get updates direct to your inbox.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK ul. W. Kilara 29, 41-902 Bytom, w celu korzystania z usługi newsletter prowadzonej przez Teatr ROZBARK. Jestem świadoma/dom, że moja zgoda może być odwołana w dowolnym czasie, co będzie skutkowało usunięciem mojego adresu e–mail z listy dystrybucyjnej usługi newsletter. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz możliwość ich poprawiania. Adres poczty elektronicznej został podany przeze mnie dobrowolnie. Dane osobowe, w postaci adresu e–mail zbierane są wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi newsletter.