Sen
Zdjęcie ze spektaklu Sen. Na scenie znajduje się pięć tancerek, ubranych w czarne koszulki, czarne getry oraz fuksjowe tiulowe spódniczki. Cztery mają ręce uniesione w górę i niosę jedną z tancerek.

01

luty

Występują:
Bogusława Mazur,
Monika Białas,
Anna Pyka,
Katarzyna Kamyszek,
Iwona Mucha,
Bożena Suwaj,
Anna Nogieć,
Ewelina Dehn,
Klaudia Zgraja,
Andrzej Sadowski,
Stanisław Krasiński,
Adam Cieślik,
Daniel Frydrychowski,

Muzyka:
Donegal, Marc Seales, Wojciech Kilar, Humvee Chase Dejr Vu Hary Greagson,

Światła: Paweł Murlik, Michał Wawrzyniak, Dastin Greczyło,

Czas trwania: 30 min.

Ideą, która nam towarzyszy jest szeroko pojęta integracja między osobami pełno i niepełnosprawnymi. Wierzymy, że chęć do działania, wyrażania siebie poprzez teatr jest tą siłą, która może połączyć ludzi i wykrzesać z nich to, co najlepsze. Chcemy, aby INTEGRA była przestrzenią dla ludzi i między ludźmi, ich azylem i strefą wolności.

Prezentacja taneczno-ruchowa “Sen” to efekt ośmiomiesięcznej pracy warsztatowej uczestników Integry. Grupa w trakcie warsztatów poznawała nawzajem swoje możliwości taneczno-ruchowe. Niejednokrotnie przekraczała swoje granice ruchowe w tańcu, tworząc specyficzną i własną choreografię. “Sen” to opowieść o wewnętrznych przeżyciach, smutkach, radościach o tym co nosimy w sobie. Prezentacja jest dążeniem do przełamania barier i stereotypów dotyczących postrzegania osób niepełnosprawnych oraz pokazania, że taniec daje możliwość samorealizacji i ekspresji.