Oddaję ci serce
Plakat ze spektaklu Oddaję Ci serce. Na plakacie znajduje się kobieta ubrana w białą bufiastą sukienkę. Kobieta jest otoczona z każdej strony czerwonymi balonami w kształcie serc. W prawym górnym rogu umieszczony jest biały napis Oddaję ci – rysunek serduszka- a poniżej choreografia: Ivgi&Greben,premiera 14 lutego 2015

01

luty

„ODDAJĘ CI SERCE” | premiera 14.02.2015

choreografia: Ivgi&Greben,

tańczą: Alena Lezhava, Sonia Zini, Elisa Teodori, Małgorzata Mielech, Albert Ciastek, Jin Hwan Seok, Stefano Silvino, Oliver Mahar,

czas: 55 min. (bez przerwy).

„Oddaję Ci serce” to niezwykle dynamiczny, pełen zwrotów akcji spektakl oscylujący wokół tematyki miłości. Nigdy nie wiadomo, kiedy spotkamy tę jedyną osobę, która odmieni całe nasze życie… Romantyczna podróż w takt muzyki Marleny Dietrich, Deana Martina, Fryderyka Chopina, Davida Bowie’go czy Elvisa Presleya. Na scenie 7 tancerzy (Alena Lezhava, Sonia Zini, Elisa Teodori, Małgorzata Mielech, Jin Hwan Seok, Stefano Silvino,  Oliver Mahar) za pomocą ruchu opowie niezwykłą historię o miłości, o oczekiwaniu na to uczucie i zamieszaniu, jakie wprowadza ono w życie każdego z nas, kiedy się już pojawi.

Świetna jakość artystyczna oraz traktowanie tańca jako dominującej formy ekspresji, wspaniała muzyka i choreografia składają się na spektakl „Oddaję Ci serce”.

(…) Już podczas zajmowania miejsc widzom towarzyszą dźwięki The Look of Love Dusty Springfield, co automatycznie wprowadza w klimat przedstawienia. Łatwo dostrzec też czerwone papierowe serca porozrzucane między krzesłami widzów. W pierwszej scenie spektaklu jedno z takich serc odnajduje tancerka (Małgorzata Mielech), po czym rozpoczyna swój miłosny taniec – opowieść o rodzącym się uczuciu. Te laurkowe chwyty nie są żadną prowokacją – cały spektakl przebiega w rytmie miłosnych uniesień, które, choć momentami trochę naiwne i zbyt dosłowne, okazują się również nadzwyczaj szczere i bardzo intymne. Przede wszystkim zaś odsłaniają muzyczną wrażliwość i umiejętności pierwszego stałego zespołu Teatru Rozbark. (…).”.

9 marca 2015, Taniec o miłości, Magdalena Figzał, www.teatralny.pl