Inauguracja Sezonu Artystycznego 2020/2021

15

październik

17 października (sobota), godz. 18:00 Inauguracja Sezonu Artystycznego 2020/2021 w Teatrze ROZBARK

 

W tym sezonie pragniemy ponownie odnaleźć naszą artystyczną tożsamość w rzeczywistości, którą przychodzi nam jako twórcom, ale i odbiorcom kultury, kształtować dziś na nowo. Dlatego ten sezon otwieramy pod hasłem BIEG NA ORIENTACJĘ, które otwiera szereg działań wpisanych w nową koncepcję budowania naszego teatru pod kątem artystycznym, edukacyjnym i społecznym.

Doświadczeni izolacją, głodni przestrzeni i kontaktu z drugim człowiekiem, powoli, ale z obawami, wchodzimy do normalności obarczonej lękiem. Czujemy się wypuszczeni z klatki, wypłoszeni. Czy sztuka jest potrzebna? Czy spotkamy się w Teatrze? Przed nami niecodzienny bieg na orientację pomiędzy punktami kontrolnymi, z punktu A do punktu B.
ZAPRASZAMY do stworzenia własnej mapy Teatru Rozbark, gdzie czeka nas różnorodność, pytanie o tożsamość, kontrowersję, pamięć miejsca i potrzebę tworzenia sztuki, jak również najprostsze bycie i odczuwanie z nadzieją na swobodny oddech.”.

Zapraszam do Teatru Rozbark,
Anna Piotrowska

 

 

Program Inauguracji Sezonu:

17.10.2020 (sobota)
godz. 18:00-19:00 premiera spektaklu „Kanarki” (w reżimie sanitarnym),
godz. 19:00-20:00 przerwa techniczna,
godz. 20:00-21:00 program artystyczny w wykonaniu Mariana Makuli.

18.10.2020 (niedziela), godz. 18:00 w programie spektakl pt. „Kanarki” i Gala finałowa konkursu „Ciało Industrialne”.

Bilety: 30/15 zł.
Liczba miejsc ograniczona, wydarzenia realizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wydarzenia odbywają się w ramach projektu „Tradycje Rozbarskie” realizowanego przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK.

 

Organizatorzy:                                                                                                            Patron medialny:

   

Partnerzy: Stowarzyszenie Miłośników ROZBARKU