logo
Dane teleadresowe:
Teatr Rozbark

Drodzy uczestnicy zajęć stałych,

uprzejmie informujemy, iż zajęcia stałe w Teatrze ROZBARK zostają zawieszone do odwołania. Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o nie dokonywanie wpłat za zajęcia, które miały się odbyć w miesiącu maju oraz czerwcu.

Dokonane wpłaty za zajęcia w miesiącach: kwietniu i maju zostaną Państwu zwrócone. Ze względu na dużą ilość zwrotów, proces może trwać do 30 dni, prosimy o wyrozumiałość.

Prosimy o uważne śledzenie naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco będziemy Państwa informowali o zmianach.

Życząc Państwu i sobie zdrowia, do szybkiego zobaczenia w Teatrze ROZBARK!

Ułatwianie dostępu

NEWSLETTER

Get updates direct to your inbox.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK ul. W. Kilara 29, 41-902 Bytom, w celu korzystania z usługi newsletter prowadzonej przez Teatr ROZBARK. Jestem świadoma/dom, że moja zgoda może być odwołana w dowolnym czasie, co będzie skutkowało usunięciem mojego adresu e–mail z listy dystrybucyjnej usługi newsletter. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz możliwość ich poprawiania. Adres poczty elektronicznej został podany przeze mnie dobrowolnie. Dane osobowe, w postaci adresu e–mail zbierane są wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi newsletter.