logo
Dane teleadresowe:
Teatr Rozbark

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie i wspólne bezpieczeństwo oraz zgodnie z rekomendacjami rządu RP, działalność artystyczna i edukacyjna Teatru ROZBARK zostaje zawieszona w dniach od 12.03.2020 do odwołania.

OPŁATY ZA BILETY
Opłaty za bilety zakupione na wszelkie wydarzenia w Teatrze ROZBARK zostaną Państwu zwrócone. Zwrot środków na konto, z którego zostały opłacone bilety, nastąpi do 30 dni roboczych. Prosimy o przesłanie na adres pr@teatrrozbark.pl następujących informacji:
1. Imię i Nazwisko,
2. nazwa wydarzenia,
2. rodzaj zakupionego biletu,
3. ilość biletów,
4. numer konta bankowego, na które powinniśmy dokonać zwrotu,
5. potwierdzenie dokonania zakupu biletu.

OPŁATY ZA DZIAŁALNOŚĆ EDUKACYJNĄ
Opłaty uiszczone za zajęcia stałe, odbywające się w miesiącu marcu 2020, zostaną z automatu zaksięgowane na miesiąc kwiecień 2020 roku.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o śledzenie informacji na stronie www.teatrrozbark.pl oraz w oficjalnych mediach społecznościowych, gdzie w najbliższych dniach będziemy pisać o zmianach dotyczących repertuaru i funkcjonowania Teatru ROZBARK.

Pozostajemy do dyspozycji i z góry dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

Dyrekcja i zespół Teatru ROZBARK

Ułatwianie dostępu

NEWSLETTER

Get updates direct to your inbox.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK ul. W. Kilara 29, 41-902 Bytom, w celu korzystania z usługi newsletter prowadzonej przez Teatr ROZBARK. Jestem świadoma/dom, że moja zgoda może być odwołana w dowolnym czasie, co będzie skutkowało usunięciem mojego adresu e–mail z listy dystrybucyjnej usługi newsletter. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz możliwość ich poprawiania. Adres poczty elektronicznej został podany przeze mnie dobrowolnie. Dane osobowe, w postaci adresu e–mail zbierane są wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi newsletter.