logo
Dane teleadresowe:

Teatr Rozbark

  /  Aktualności   /  Działamy online

W najbliższych tygodniach jesteśmy online – na sali i na scenie.

Od poniedziałku do piątku zapraszamy na poranne rozruchy z Anną Piotrowską, Alexeyem Torgunakovem oraz Anną Kaczmarczyk w ramach akcji Zarażamy Ruchem. Łączymy siły z Akademią Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego – Wydział Teatru Tańca w Bytomiu i chcąc uchylić Wam rąbka tego, co proponują tamtejsi pedagodzy, zapraszamy na nasze wspólne zajęcia – dla studentów, dla tancerzy, dla pasjonatów oraz ludzi zainteresowanych ruchem.

Będziemy robić to, czego potrzeba nam teraz najbardziej – minimalizować napięcia, oddychać i improwizować. Będziemy zadawać pytania i wspólnie poszukiwać odpowiedzi. Odnajdziemy przyjemność z ruchu i poszerzymy granice naszej cielesnej i duchowej eksploracji.

Taniec w domu to samorozwój, dbanie o formę, to przypływ endorfin i spokój ducha jednocześnie. Mamy nadzieję, że nasze wirtualne forum osłodzi Wam brak regularnych spotkań w studio, dzięki czemu po przerwie będziemy mogli wrócić do rytmu ochoczo i bezboleśnie.

Zapraszamy wszystkich – tych młodszych i starszych, zaawansowanych i początkujących, studentów Wydziału Teatru Tańca, a także przyszłych kandydatów – bez ograniczeń wiekowych oraz bez konieczności wcześniejszego doświadczenia tanecznego.

Wszystko czego potrzebujecie, to odrobina przestrzeni, butelka wody i wygodny ciuch. Zajęcia będą przygotowane tak, by nie wymagały dużo miejsca – ćwiczymy w naszych salonach, sypialniach i na tarasach.
Po aktywnym tygodniu, w piątki i soboty wbijamy w fotel i oglądamy Teatralne wydobycie, czyli z Archiwum R – gdzie przez najbliższe tygodnie będziemy przypominać nasze archiwalne premiery.

Z nadzieją oczekujemy momentu kiedy znów będziemy się mogli z Wami spotkać na Kilara 29. Tymczasem zostańmy w domu i afirmujmy radość i ciekawość nas samych w tych trudnych chwilach.

Szczegóły na naszym facebooku. Transmisje live w wydarzeniach.
#zostańwdomu #wbijamwfotel #zarażamyruchem #astwtt #teatrrozbark